HABERLER

Çayyolu Çiçekçi

Çayyolu Çiçekçi
 • Tarih: 14 - Haziran - 2023

Ankara Çayyolu Çiçekçi

Çayyolu çiçekçi firmaları, çiçekler konusunda destek alabileceğiniz tek yer olabilecektir. Hangi nedenle olursa olsun, istediğiniz türde çiçeğe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bunun için en hızlı ve uygun yolu bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Günümüzde insanlar çeşitli nedenlerden dolayı çiçek alabilmektedir. Kutlama veya özür dileme aşamasında olan insanların kullandıkları bilinse de çok farklı nedenlerle de kullanılabilmektedir. Bundan dolayı farklı çiçek türlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Sizlerde Çayyolu çiçekçi firmalarından çiçek almak istiyor fakat karar veremiyorsanız aşağıda ki listemizden seçim yapabilirsiniz.

 1. Gül: Gül, aşkın en klasik sembolüdür. Bununla birlikte güllerin farklı renkleri, farklı duyguları temsil etmektedir. Kırmızı güller, tutkuyu ve aşkı temsil ederken, pembe güller romantizmi ve sevgiyi ifade eder. Beyaz güller ise saf sevgiyi ve masumiyeti sembolize eder.
 2. Orkide: Zarif ve etkileyici görünümüyle orkideler, sevgi ve güzellik sembolü olarak kabul edilirler. Değişik renk ve türleri bulunmaktadır. Sevgilinizin zevkine göre seçim yapabilirsiniz.
 3. Lale: Laleler, çiçekler arasında aşkın, tutkunun ve zarafetin sembolüdür. Kırmızı laleler aşkı ifade ederken, pembe laleler romantizmi ve beyaz laleler saf sevgiyi temsil eder. Hangisini isterseniz tercih edebilirsiniz.
 4. Zambak: Zambaklar, zarafet, temizlik ve sevgiyle ilişkilendirilir. Büyük ve gösterişli çiçekleriyle tüm dikkatleri üzerlerine çekerler. Beyaz zambaklar, saf ve masum bir sevgiyi ifade ederken, pembe veya kırmızı zambaklar romantizmi temsil eder.
 5. Menekşe: Menekşeler, hassas ve duygusal bir anlam taşır. Mor menekşeler, derin sevgiyi ifade ederken, pembe menekşeler romantizmi temsil eder.
 6. Şebboy: Şebboy çiçeği, romantizm, tutku ve aşkı sembolize etmektedir. Kırmızı renkte olanları tercih edebilirsiniz. Gülde olduğu gibi romantizmi sembolize edecektir.
 7. Süsen: Süsen çiçeği, sevgi ve sadakati temsil eder. Yumuşak renkleri ve hoş kokusuyla dikkatleri her zaman üstüne çekmeyi başarmaktadır.
 8. Frezya: Frezya çiçekleri, romantik ve tatlı bir kokuya sahiptir. Sevginize duygusal bir anlam katmak için tercih edebileceğiniz oldukça güzel bir çiçektir.
 9. Papatya: Papatyalar, sadakati, saflığı ve sevgiyi ifade eder. Duygusal bir anlam için beyaz papatya tercihi doğru olacaktır.
 10. Gardenya: Gardenya çiçeği, zarafet, sevgi ve saf duyguların temsilcisidir. Beyaz gardenyalar romantizmi ve sadakati ifade eder.
 11. Anemon: Anemon çiçeği, aşkın ve tutkunun temsilcisidir. Renkli ve canlı görünümüyle her zaman dikkatleri üstüne çeker.
 12. Pervane Çiçeği: Pervane çiçeği, tutkunun ve aşkın temsilcisidir. Canlı renkleri ve benzersiz desenleriyle romantik bir hediye tercihi olacaktır.
 13. Kır çiçekleri: Kır çiçekleri, doğal ve özgür bir güzelliği temsil eder. Değişik renklerde ve türlerdeki çiçekleri bir araya getiren bir buket olarak alabilirsiniz.
 14. Yasemin: Yasemin çiçeği, zarafet, aşk ve duygusal bağları sembolize eder. Hoş kokusuyla da dikkat çeker.
 15. Şakayık: Şakayık çiçeği, zenginlik, romantizm ve şehveti temsil eder. Büyük ve gösterişli çiçekleriyle sevdiğiniz kişinin etkilenmesi için en kolay tercihlerden birisi olacaktır.

 

Özel GünlerÖzel GünlerÖzel GünlerÖzel GünlerÖzel GünlerÖzel Günler