Kargo & Teslimat

FLORİUM ÇİÇEKÇİLİK

Ödeme Seçeneklerimiz

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ya da banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havele/EFT Ödeme seçeneklerimiz

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.
Siparişi takip eden maksimum 7 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ortalama 7-30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ortalama 7-30 iş günü içerisinde siparişiniz nakliyeye verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Siparişim İptal Olduğunda Ne Olur?


EFT ve HAVALE ile yapmış olduğunuz ödemelerde havale ile ücret iadesi hesabınıza yapılır.
KREDİ KARTI ile yapılan ödemelerde, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilmektedir.